Michaela Koudelková

- majitelka studia

- akreditovaný fitness instruktor 2. třídy, instruktor AY FLY TRAINING level 1

- akreditovaný poradce pro výživu 

TITULY A UMÍSTĚNÍ :

2014 – Mistrovství Čr v pole sport – kategorie profesionálové – 7.místo

2014 – semifinále Mistrovství Čr v pole art – kategorie profesionálové

- absolvované workshopy: Jenyne Butterfly, Oona Kivela, Marlo Fisken, Eva Bembo, Olga Koda, Michelle Shimmy, Charlee Wagner, Pink Puma, Karol Helms, Anastasia Skukhtorova, Hanka Venselaar, Becca Butcher, Jess Leanne Norris, Cleo The Huriccane, Michelle Stanek, Alex Shchukin, Bendy Kate, Michelle Shimmy, Amy Guion,…

S pole dance jsem se seznámila zhruba v roce 2010, kdy tu byl v povědomí jen velmi úzkého kruhu lidí. Stal se neoddělitelnou součástí mého životního stylu a obrátil vše vzhůru nohama – a to doslova!

Jako malá jsem vyzkoušela nejrůznější pohybové a taneční aktivity (společenské tance, latina, balet, aerobic, gymnastika), ale u žádné z nich dlouhodobě nezůstala. Po odmaturování a přijetí na vysokou školu následovalo nezřízené období pití a studentského života, které se zlomilo až v červnu 2010, kdy jsem díky kamarádce poprvé okusila pole dance. Každý, opravdu každý může začít s pole dance bez předchozích sportovních zkušeností a poznat lehkost beztíže!

 

Mezi mé nejoblíbenější pole dance tanečnice patří již dlouhodobě Marlo Fisken, Felix Cane, Alethea Austin, Cleo The Hurricane a v neposlední řadě slečny z australského Bobbi´s pole dance studia.

Těším se na Vás!