Jana Bednářová

- lektorka lekcí POLE DANCE a POLE CHOREO

- trenérka REPREZENTAČNÍHO TÝMU APOKALIPS – POLE DANCE STUDIO


TITULY A UMÍSTĚNÍ:

2017- Mistrovství Čr v pole sport – kategorie Elite – 7- mé místo

   Pole challenge cup – 1-místo

2016 – Mistrovství Čr v pole sport (CESPAS) – kategorie Profesionálové – 2.místo

2015 – Mistrovství Čr v pole sport – kategorie Profesionálové – 4.místo                                                                

                                                               – Cena za nejlepší umělecký dojem

         – Mistrovství Čr v pole art – kategorie profesionálové – finále


      Pole dance jsem poprvé viděla, když mi bylo asi 18 let v jednom klubu v Athénách v Řecku, kde pracovala moje kamarádka. Než nastoupila její ruská kolegyně, prozradila mi, že jim říkají ,,letadla“. Po její show jsem hned věděla proč… Slečna na tyči doslova létala a já s úžasem hltala každou sekundu jejího vystoupení. Tenkrát pro mě bylo nemyslitelné něco takového dokázat. Takže jakmile se v Olomouci otevřelo pole dance studio (tenkrát ještě Citadela Mefisto), bylo jasné, že si to musím stůj co stůj vyzkoušet. Časem, když si Defi otevřela Apokalips, jsem tomuto sportu propadla úplně.

     Bohužel nemůžu říct,  jak dlouho se pole dance věnuji. Vždy jsem přijela jen na chvíli a brala soukromé hodiny s Defi, takže jsem neměla možnost ani poznat celou Apokalips Elite Army. Ale dnes, díky celému, úžasnému, kolektivu a vzájemné podpoře všech členů, se stal Apokalips mojí součástí.

      K akrobacii na kruhu jsem se dostala úplnou náhodou a taky hlavně proto, že jsem trošku blázen. Moje šéfová mi prostě jednou oznámila, že v rámci taneční choreografie, chce mít i někoho na kruhu. At se to naučím já. Věděla, že mám ráda výzvy a tyhle věci mi tak nějak jdou samy, tak proč ne. Naučila jsem se pár triků a celé léto pak předváděla show na kruhu.

         Od malička jsem byla vedena ke sportu. Nejprve to byla od 5ti let sportovní gymnastika, které jsem asi ve 14ti letech nechala. Následovalo chvilkové období ,,nic nedělání“, dokud jsem nenarazila na street dance. To byla moje krevní skupina a dodnes se účastním tanečních workshopů různých stylů. Momentálně se od roku 2009 živím ,,go-go“ tancem, který mě každým rokem baví čím dál tím víc a pořád se v něm snažím posouvat dál prostřednictvím již zmíněných workshopů a tréninků.

Ted´ mám životní lásky dvě. TANEC a POLE DANCE.