Sabina Götzingerová

- fitness instruktor II. třídy

- lektorka pole dance L1 – L4

- absolvované ws: Sergia Louise Anderson, Doris Arnold, Olga Koda, Natalija Tatarintseva, ..

TITULY A UMÍSTĚNÍ

2015 – finále Pole battle HARLEY DAYS – Praha

2016 – finále POLE&Me

Jmenuji se Sabina Götzingerová a moje cesta k pole dance byla poměrně dlouhá. Sportu jsem se sice vždy věnovala, ale byl to hokej, fotbal, běh, inline brusle nebo horolezectví. Gymnastiku jsem provozovala pouze na základní škole v rámci tělesné výchovy a u tancování jsem vždycky vypadala ladně asi jako kýbl drštěk.

O Apokalips studiu a pole dance jsem se dozvěděla náhodou, je to vlastně docela vtipná historka, ale dlouhá…. a tak to necháme na jindy ;-) …Nicméně jsem se sebrala a šla to taky zkusit, po prvních pár lekcích jsem byla nadšená a po dalších jsem tomuto sportu úplně propadla a i ten kýbl drštěk se časem někam vytratil.

Pole dance v sobě spojuje sílu, vytrvalost, eleganci, vášeň a navíc je to zatraceně sexy!!!….co si budeme nalhávat ;-)

Jo, je to i těžká dřina a chce to poctivě makat…zjistíte, že některé prvky Vám půjdou hned, jiné musíte tvrdě trénovat, ale i v tom je krása pole dance, že si v něm každý může najít svůj styl, který mu bude pasovat.

Tím vším chci říct, že neexistuje žádné omezení a důvod proč pole dance nedělat, ale možná když budete sedět doma na zadku, tak na nějaký přijdete ;-) .