Kristýna Šulavová

- fitness instruktor 2.třídy, certifikovaný instruktor D-YOGI FLY

- lektorka L1-L4, FIT´n´FLEXI, KRUHY, AY FLY, EXOTIC, CHOREO classes

- absolvované workshopy: Natasha Wang, Eva Bembo, Pink Puma, Heidi Coker, Gal BePole, Kira Noire, …

- vegetariánka

K pole dance jsem se dostala úplnou náhodou, díky mé spolužačce, která na internetu objevila nově otevřené studio v Olomouci. Tak jsem si řekla, proč nevyužít příležitosti a nezkusit to. Na první lekci jsem přišla s mizivou představou o tom, co mě vlastně čeká a nakonec to bylo nejlepší rozhodnutí, co jsem mohla udělat.

Dříve jsem se věnovala bojovým sportům, zhruba od svých 15 let. Trénovala jsem aiki jutsu, tradiční japonský šerm, vyzkoušela jsem kickbox, wu-shu i taichi. Kvůli zranění ramene jsem ale trénovat přestala a bojové sporty jsem vyměnila za plavání a občasné lekce zumby. Nebylo to ale to, co by mě úplně naplňovalo, a tak jsem hledala dál. Po nějaké době jsem začala chodit na lekce flirt dance a zhruba rok na to jsem objevila studio Apokalips.

Mé začátky na tyči nebyly jednoduché, na prvních lekcích jsem se na tyči ani neudržela, ale byla to výzva a já se nevzdala. A jak to vypadá dnes? Ve studiu jsem tak často, že bych tam mohla i bydlet. To, co mi před rokem připadalo nemožné, se stalo skoro každodenní rutinou. Zlepšila se mi postava, jsem více motivovaná a jako krásný bonus trávím čas s kamarádkami, které se nechaly nadchnout stejně jako já.

Mým mottem je „Buď máte výmluvy nebo výsledky“, tak zahoďte všechny své obavy a pokud existuje jen jediný důvod, proč to zkusit, jděte do toho!

V současné době mám ukončené bakalářské studium fyzioterapie na UP FTK a pokračuji v magisterském studiu aplikovaných pohybových aktivit.

Mezi mé oblíbené tanečnice a vzory patří rozhodně Eva Bembo, Marlo a Jenyne Butterfly.