Návod

CO BYSTE MĚLI ROZHODNĚ VĚDĚT:

Rezervační systém je na adrese: http://apokalips.inrezervace.cz/

 • Permanentky jsou nepřenosné.
 • Na svém účtu můžete mít více permanentek.
 • Platnost permanentky je do konce aktuálního semestru.
 • Lekce propadá, pokud je odhlášena méně než 24 hodin předem, nelze za ni vrátit peníze ani ji nahradit. Pokud je lekce obsazena, prosíme odhlašujte se z lekcí vždy, ikdyž víte, že nepřijdete (tedy i např. 20 min. před jejím startem). Uvolníte tak místo někomu kdo má zájem se lekce účasnit.
 • Jako datum startu permanentky volte ideálně den, kdy plánujete jít na první lekci z této permanentky. Úhrada permanentky musí být v plné výši v den konání první lekce, a to buď převodem na bankovní účet nebo hotově v prostorách Apokalips studia. V opačném případě Vám budou veškeré rezervace zrušeny.

 

Čtěte eobecné podmínky, se kterými souhlasíte při registraci do systému. Nesouhlasíte-li s nimi, nemůžete se účastnit lekcí. Na reklamace nebudeme brát zřetel.

 

NÁVOD:

 • Nejprve proveďte registraci (viz níže v Popisu Menu – I. REGISTRACE)
 • Vyberte permanentku (viz III. PERMANENTKY)
 • Lekci nelze rezervovat, pokud nemáte zvolenou permanentku.
 • Na svém účtu můžete mít více permanentek. Přehled permanentek vidíte v III. PERMANENTKY.
 • REZERVACI LEKCE  proveďte klikem do lekce vypsané v rozvrhu, klikněte na REZERVOVAT  (černá pole bez textu = studio zavřeno)
 • OPAKOVANÁ REZERVACE = klikem na toto tlačítko si rezervujete tuto lekci opakovaně po celou dobu aktuální výuky. Překontrolujte, zda k tomu skutečně došlo. Případně jednotlivě lekce dorezervujte.
 • Při rezervaci vyskočí tabulka, kde zvolíte, ze které permamentky rezervaci čerpáte.
 • ZRUŠENÍ REZERVACE = buď klikem do lekce, na kterou jste přihlášeni (malé R v rohu lekce), nebo v Přehledu rezervací (viz V. PŘEHLED REZERVACÍ) klikem na křížek v červeném kroužku.

POPIS MENU:

 

I. REGISTRACE

Zaregistrujte se do systému, vyplňte pravdivě všechny povinné údaje, slouží pouze pro provozovatele a lektorky našeho studia k zajištění možnosti komunikace s Vámi.

Pod Vaším uživatelským jménem budete vidět v systému (při kliku na rozvrh vidíte uživatelská jména ostatních uživatelů). Uživatelské jméno musí být unikátní. Tzn. Pokud je již v systému uživatelské jméno Petra musíte si zvolit jiné, například Petra01,…

Účast na lekcích je podmíněna souhlasem se Všeobecnými podmínkami (jsou vypsány stejně i v systému). 

Po registraci obdržíte automatický e-mail s Vašimi přihlašovacími údaji a potvrzovací e-mail pro kontrolu správnosti e-mailu pro dokončení registrace.

II. REPORTY

- přehled účasti na  lekci a všech  Vašich permanentek

III. PERMANENTKY

V Permanentkách klikněte na KOUPIT PERMANENTKU.

Zvolte si permanentku. ( zde celý CENÍK)

 

IV. NASTAVENÍ

V Nastavení si můžete změnit údaje, heslo a nastavit možnosti o zasílání informačních a potvrzovacích e-mailů. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit, kromě Uživatelského jména.

 

V. PŘEHLED REZERVACÍ

V Přehledu rezervací vidíte Vaše rezervované lekce.

 

VYSVĚTLIVKY:

POLE DANCE – z této permanentky můžete čerpat všechny lekce kromě lekcí TRAINING, FIT´N´FLEXI, CONTEMPOLE, WORKSHOP

TRÉNINK – z této permanentky můžete čerpat pouze samostatné TRÉNINKY bez lektorky.

CONTEMPOLE – z této pernamentky můžete čerpat pouze lekce CONTEMPOLE

WORKSHOP – z této pernamentky můžete čerpat pouze speciálně vypsané workshopy, které jsou vždy odpředu vyhlášeny

 

STANDARD – nejste student nebo studujete dálkově, je Vám 26 a více let.

STUDENT – prezenčně studujete na VŠ, VOŠ, SŠ, ZŠ atd. je Vám méně než 26 let. Na začátku každé lekce se prokazujete se platným studentským průkazem (ISIC, studentský průkaz, žákovská knížka…)

Při neprokázání se platným průkazem na lekci má lektorka studia právo požadovat po Vás finanční doplatek rozdílu částek za lekci.

Po výběru permanentky Vám přijde automatický e-mail s údaji k platbě.

Permanentku je nutno zaplatit do začátku první lekce, a to  buď hotově na první lekci nebo na účet, nejpozději však nejpozději do 10ti dnů od zvoleného data začátku platnosti, v opačném případě stornujeme vaše rezervované lekce.

Nezaplacenou permanentku můžete smazat a tím i rezervace na všechny lekce.